Bemutatkozás
Budapesten élő házaspár vagyunk, akik, mint oly sokan a város nyüzsgéséből kiakartak szakadni a természetbe megpihenni. Több, mint 10 éve vagyunk házasok, és a gyerekek érkeztével még erősebb lett bennünk a vágy, hogy a gyermekkorban dédelgetett fára épült bunkit, valahogy megvalósítsuk, aminek van egy lehajtható hídja. Elsősorban magunknak építettük, de olyan jól sikerült, hogy szerettük volna ezt az élményt elérhetővé tenni mások számára.
A szomszéd telken van egy másik, hasonlóan nagyszerű lombház, melyet egy kedves barátunk épített, mivel a tervezés együtt kezdődött. Ugyanazon a csodálatos helyen két külön telket megvásároltunk, de mindkettőnknek megvan a saját története és hangulata, gondosan figyelve a házak privát szférájára. A házunk lelke az apró részletekben rejlik. Biztosítunk mindent a teljes kikapcsolódáshoz, melynek egyedül a TV és Netflix nem része, hogy a minőségi idő, és közös beszélgetések nyerjenek teret!
A lombházunk a Szent-Mihály hegyen épült, így adta magát, hogy ezt a nevet adjuk. Szent Mihály arkangyal, a mennyei sereg vezére, a sátán elleni harcban az emberiség védelmezője és oltalmazója.
Vendégeink véleménye
Számunkra a legfontosabb, hogy vendégeink felejthetetlen élményekkel térjenek haza.
KIVÁLÓ 49 vélemény alapján Csilla Jakab2026-04-28A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. 3 éjszakára foglaltunk, de még 1 éjszakával hosszabbítottunk! 🥰 Csodálatos, tiszta és otthonos maga a Lombház, a környezete és a panoráma is gyönyörű! Imádtunk madárcsicsergésre ébredni, a csendben pihenni és persze sétálni, kirándulni a közelben! Nagyon örülünk, hogy rátaláltunk, visszatérős hely! 🥰🙏 Móni Tóthné Gulyás2026-03-29A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. ⭐ Fantasztikus hely ⭐ Nagyon ajánljuk Mindenkinek, aki el akar szökni egy kicsit a vilag zajától. A ház csodás, minden a helyén, praktikus, kompakt kis pagony💕💕💕 És a jacuzzihoz egy plusz élmény a madarcsicsergés💐 József Otohal2026-03-22A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Nagyon jól éreztük magunkat, a szállás jól felszerelt. A szállásadók kedvesek és segítőkészek voltak. Ėva Andics2026-02-23A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Fantasztikus kilátás nyílik a Dunára, a ház nagyon jól felszerelt, csendes a környezet, a berendezés igényes, tiszta, kényelmes, a jakuzzi isteni, nagyon jól éreztük magunkat. Igazi feltöltődés volt,köszönjük! Petra Németh2026-02-21A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden tökéletes volt! A fotók nem adják vissza a ház szépségét, és azt a kilátást, amit itt átél az ember. Nyugalom, csend és a kényelemhez teljesen felszerelt házikó várt minket. Virág és István a lehető legkedvesebb tulajok, mindenben a segítségünkre voltak, ha kellett! Biztosan vissza fogunk még jönni ide :) Teráz Norbert2026-02-21A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. A szállás nagyon igényes, otthonos, a környezet csodaszép. A vendéglátás kiváló, az első pillanattól érződik, hogy odafigyelnek arra, aki ide látogat. Ha igazi élményre és pihenésre vágysz mindenképp látogass el ide. 😊 R Hadick2026-02-18A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csodás három napot töltöttünk itt, jó szívvel ajánljuk minden békét, nyugalmat kereső utazónak ezt a szállást! Maga a helyszín is lenyűgöző, odabent pedig tökéletes tisztaság fogadott - eddigi tapasztalataink közül egyértelműen kimagaslott e tekintetben -, és a legapróbb részletekig átgondolt, gondosan válogatott felszerelés minden helyiségben. Bármihez nyúltunk, érződött a vendéglátók gondossága, odafigyelése, mintha tényleg a tökéletes élmény megteremtése lenne a céljuk, és ráadásul minden bizonnyal szívvel-lélekkel teszik ezt. Nekünk ez az élmény megvolt, köszönet érte! Dávid Farkasházi2026-01-28A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Fantasztikus szálláshely, ízlésesen berendezve, csodálatos panorámával. Igazi elvonulós kis kuckó, tökéletes tartalmas kikapcsolódáshoz, elmélyüléshez. Virág és István nagyon kedvesek, segítőkészek😊